top of page

שיתופים משיחות ההנחיה והמנטורינג

"אחרי שנים של טיפול פסיכולוגי, עשיתי אצל שרון תהליך שבו בכל שבוע היה התקדמות מטאורית. סוף סוף הבנתי את עצמי, את ההורים שלי שהיו לי איתם יחסים מאוד מורכבים ועכשיו אנחנו בטוב ממש, פתחתי בפניהם את הדלת והם חלק מהמשפחה שלי, הילדים שלי נהנים מסבא וסבתא מקסימים שלא היו בחייהם קודם ואני מאושרת, מחוברת לעצמי ואליהם. הרווחתי הורים מחדש".

רומי

"שנים אחרי שלמדתי אצל שרון יוגה, יצרתי איתה קשר ונפגשנו לשיחה. הגעתי עם אתגר גדול מאוד במיניות, שגרם לי להרגיש פגומה, התביישתי מאוד ונמנעתי מיחסים עם גברים. מהרגע הראשון הרגשתי פעם ראשונה בנוח לשתף את כל האמת, שרון השרתה בי בטחון ורוגע, בסוף הפגישה הראשונה אמרתי לה שאני לא זוכרת מתי הרגשתי ככה טוב, נורמלית, יפה, נשית וחזקה. תוך כדי התהליך פגשתי את מי שהיום הוא בן זוגי ואנחנו חיים יחד ומאוד מאושרים באינטימיות, במיניות ובכל האספקטים האחרים, זה התאפשר רק בזכות הליווי והלימוד של שרון. תודה שרון, אם תהיה לנו בת אולי נקרא לה הילה!"

ל'

"שאלות ותובנות לגבי החיים מתחדדות מאוד במהלך הטיפולים ולאחר מכן. באופן טבעי ואורגני השתלבו בטיפולי הבארס גם מפגשים של שיחות אישיות עם שרון. פה החיים שלי בכלל השתנו מקצה לקצה. קיבלתי ממנה עוד כלים והבנה מחדש לגבי עצמי, וזה מפתיע כמה שיט יש לנו על עצמנו וכמה רצוי לנקות, כמו לנקות עדשת משקפיים שנוכל לראות יותר טוב גם את עצמנו וגם לאן אנחנו מובילים את הדרך."

ניסים

"הכותרת בטלפון היתה שאני מתכוון לעזוב את הבית ונמאס לי. היה לי קשה מאוד בזוגיות, הייתי בעומס אדיר בעבודה וחשבתי שאני משתגע. כבר בשיחה הראשונה התחלתי לנשום, לחשוב בהגיון, הבנתי שיש לי מלא עבודה לעשות ובתור בנאדם משימתי נכנסתי לזה בכל הכוח. בשלב מסוים אישתי נפגשה עם שרון מיוזמתה ובהסכמה שלי כי היא ראתה כמה זה עושה לי טוב וגם לה זה עשה הרבה טוב. עשינו גם פגישה אחת של כמה שעות של שלושתנו, שהיתה הסיכום של הכל. יצאנו מכל הסיפור עם כלים וידע, סדר, שפה, הבנה והרבה יותר חברים טובים מאי פעם. בינתים נולדו לנו עוד תאומים ואנחנו מודים לשרון מכל הלב."

י'

"אני הגעתי דרך אמא שלי שהייתה עושה אצלך יוגה, ואחר כך באתי יחד איתה לחופשת יוגה מושלמת בהנחייתך בפארוס. שם זכיתי להכיר אותך ולקיים איתך שיחות שנמשכו גם בארץ. אני זוכרת שבפעם הראשונה, בפארוס, הייתי בהלם מהדרך בה אפשר להסתכל על החיים, והסתובבתי בסוג של היי בימים שאחר כך. היו אמירות ותובנות שהמשכתי לצטט ולהזכיר לעצמי עוד המון אחר כך. בהמשך השיחות היו כל כך מדויקות לי, באתי אליהן בידיעה שזה מה שיעזור לי אבל אף פעם לא הייתי מוכנה עד כמה. אני רואה את עצמי כאדם עם מודעות גבוהה אבל יש משהו בדרך ההסתכלות שלך על העולם והחיים שיכולה לגרום לשינוי תודעתי נחוץ ומשחרר כל כך, שלי באופן אישי עזר כל פעם מחדש, ויכולה להגיד שבאמת יש משפטים שסופר חקוקים לי בראש שאני אפילו אומרת לא רק לעצמי אלא לחברות שלי לפעמים. וכמובן שתמיד תמיד הרגשתי איתך כלכך בנוח, בסביבה המדויקת והמאפשרת ביותר לצמיחה ושיח כנה ואמיתי. תודה"

שי-לי

"שלחנו את הבן שלנו הבכור אל שרון כשהוא סירב ללכת לתיכון, סירב לדבר עם מטפלים ורק היה על המחשב שלו כל היום. אי אפשר היה לדבר איתו. אני לא יודעת איך שרון הצליחה להגיע אליו. אחרי תקופה שבה לא ידענו מה קורה כי התנאי שלו היה שהיא לא מדווחת לנו כלום, הבן שלנו הודיע לנו שהוא רוצה לעשות בגרויות לבד ומצאנו לו מסגרת מתאימה. במקביל הוא למד בניית אתרים בהשראת השיחות עם שרון וכיום הוא עובד בזה ולומד לבגרויות האחרונות שנותרו לו. יותר חשוב מזה, הוא שיתף אותנו באתגרים שהיו לו בביה"ס, אחרי שלמד עם שרון איך להתמודד ולפתור. הוא פעיל חברתית עבור בעלי החיים ואנחנו רואים גבר צעיר עם ערכים, כיוון ומוטיבציה. תודה לך שרון מקרב לב, אנחנו אוהבים אותך"

רונית

"אחרי הלימודים לא ידעתי מה אני רוצה לעשות עם עצמי, ניסיתי כל מיני כיוונים והייתי מאוד מבולבלת. המפגשים עם שרון נתנו לי קודם כל חיבור אל עצמי, אל הרצונות והחלומות שלי. גיליתי את הסיפורים שיש לי בראש והפחדים ולמדתי להתמודד, להקשיב ולהתמקד. בתמיכה של שרון הצלחתי להגשים את החלום שלי, הלו"ז שלי מלא ואני מאושרת לספר על שרון לכל אחד שיש לו התלבטות, תסכול או כאב, היא נתנה לי כלים שמשמשים אותי בכל תחום בחיים ואני קוראת כל חומר שהיא מפרסמת, ושולחת לחברים שלומדים ממנה גם. איזה מזל שיש אותך שרון!"

הדר

bottom of page