top of page

הרצאות וסדנאות להזמנה

הרצאות וסדנאות חוויתיות ומהנות. המשתתפים בוחנים בעצמם יכולות, דפוסי חשיבה והרגלים התנהגותיים. כל מפגש כזה מביא כלים שימושיים ובהירים, מעולם היוגה, הבודהיזם והקבלה, כלים המיושמים מיד ומביאים שינויים משמעותיים בכל מעגלי החיים השונים.

ההרצאות והסדנאות לארגונים נבנות במטרה לשפר את הביצועים בארגון, הדינמיקה הבינאישית, איכות חיי העובדים והבאה למצויינות אישית וארגונית, שיפור התקשורת הבינאישית, מיקוד מטרות, חתירה למצויינות, יצירתיות חשיבה, איזון אישי וסביבת עבודה בריאה.

הרצאות וסדנאות לפיתוח אישי, ליווי פרטני לבכירים ועוד.

תכנים מתמשכים המועברים בארגונים בשנים האחרונות:

מפגשי הרחבת התודעה

כל מפגש נפתח בלימוד נושא קצר ואחריו שיתוף תובנות ע"י המשתתפים. לכל שיתוף מתקבלת תגובה שמשקפת ומציעה עוד דרכי התבוננות והתמודדות. ההקשבה מהצד של שאר הנוכחים מאפשרת גם להם לקחת לחייהם תובנות. המפגשים מביאים מודעות גבוהה, פרספקטיבות וכלים משפרי חיים בכל אספקט. בכל מפגש מתגלה מתנה לכל אחד מן המשתתפים. אורך המפגשים תלוי במספר המשתתפים והשיתופים, אורך מומלץ הינו 75-90 דקות. מתקיים בהצלחה גם בזום. ישנם ארגונים בהם ישנו מפגש שבועי משנת 2019 :)

 

הכל יחסי(ם)

מפגשים המביאים פילוסופיה יישומית משנת חיים בקורס הנערך בהתאם לתנאי וצרכי הלקוחות. חוית החיים שלנו תלויה בפרספקטיבות ובפרופורציות (הכל יחסי) ובחיים הכל בנוי כמערכות יחסים שלנו – עם עצמנו, עם כסף, עם העבר שלנו, עם הגוף, עם ההרגלים, הפחדים, החלומות, עם אנשים אחרים... (הכל יחסים). כל מפגש מתמקד בנושא אחר, נלמדת שפה חדשה וכלים פשוטים ליישום, המאפשרים שינויי פרספקטיבות, דפוסים והתנהלויות מול עצמנו, החיים, סיטואציות ואנשים. אורך המפגשים 45-60 דקות. ניתן להגיע למפגשים בודדים, אך מומלץ להתמיד ברצף, כדי להטמיע ולתרגל את השפה, הידע והכלים. ישנם ארגונים בהם לימוד זה נמשך כבר שנה שניה ושלישית...

יוגה היא החיים, החיים הם יוגה

קורס המלמד את עקרונות הפילוסופיה של היוגה ככלים יישומיים לחיי היומיום שלנו. עולם היוגה אינו רק תרגול תנוחות יוגה או נשימות. היוגה מביאה לנו הכוונות ברורות להתנהלות של האדם עם עצמו והסביבה, תפיסת מציאות ופרשנות לחיים שלנו כאן. כל אלה ניתנים ומומלצים לתרגול ולישום בחיינו – היוגי לא מתרגל יוגה על מזרן היוגה אלא בכל רגע בחייו. הקורס אינו מיועד רק למתרגלי יוגה (!), הוא מאפשר התבוננות על הערכים, התפיסות וההרגלים של כל אדם ולימוד מרתק. קורס בן 12 מפגשים באורך 60 דקות.

טעימות ודוגמאות ממבחר ההרצאות והסדנאות:

Love vs. Fear

סדנה מרגשת על אהבה ופחד, שני כוחות המשפיעים עלינו, על המחשבות, במילים והמעשים שלנו. מה מניע אותנו ומה עוצר אותנו? הסדנה הזו היא זמן טוב לברר מהי אהבה ומהו פחד על פי מקורות שונים, מה הם עושים בנו ומה נרצה לעשות בהם.

Who's the Queen?

סדנה לנשים בכל גיל, המאפשרת לכל אחת להבין מי מנהל את חייה, מה זה אומר להיות מלכה ומה האפשרויות האחרות, מה היא חושבת על עצמה ועל אחרים ואיך תרצה להמשיך מכאן והלאה. סדנה מעצימה, ממקדת ומשנת חיים.

Healthy & Happy

סדנה מרתקת ומרגיעה, המשלבת תרגול יוגה תרפויטי והרצאת לימודי בסיס של הבריאות הטבעית על פי הרמב"ם, עם כלים רבים לחיים בריאים ומאושרים.

נשימה ונשמה

סדנה המשלבת פילוסופיה יהודית ובודהיסטית, עם תרגול מעשי. הלימוד מאפשר הבנה של התמונה הגדולה יותר ולמה אנחנו כאן, מאפשרת לנו לחיות את חיינו במלואם ובשלוה. בתוך הלימוד משובצים תרגילי נשימה ומדיטציה קצרה, כלים המאפשרים לכל אדם למצוא שקט ואיזון.

 

ראי ראי...

סדנה הבנויה על משל המראה של הבעל שם טוב. כל אותם תסכולים, אכזבות, עלבונות וכעסים - מה תפקידם עבורנו ומה עושים איתם? הסדנה מאפשרת התבוננות על דפוסים במערכות היחסים השונות שבחיינו, הבנת העצמי והאחר, ומלמדת אפשרות להתמודדות מאוזנת עם אתגרים ביחסים ובכלל.

Going Indian

סדנה מרתקת, המשלבת תרגול יוגה מסורתי ולימודי בסיס של האיורוודה (הרפואה ההודית המסורתית), תוך אבחון עצמי לכל משתתף ותובנות נהדרות לחיים בריאים ונכונים יותר על פי השקפה זו. הסדנה נוגעת בתחומים רבים, כגון: תזונה, אורח חיים, מערכות יחסים ועוד.

i

סדנה מהנה של תובנות על עצמנו וכלים שימושיים משני חיים. לימודים מעשיים על פי היוגה, הבודהיזם, הקבלה, תוך כדי הבנה מחודשת על עצמנו, המציאות, מערכות היחסים שלנו והחיים

Why Not? הכל אפשרי

סדנה מלאה בהשראה ובכלים מעשיים, שמלמדת אותנו את תפיסת המציאות לפי מקורות שונים, יכולות וגבולות, וכוחו של המיינד, מה חוסם אותנו ואיך משנים את זה. הבנה של תהליכי החלטה ובחירה, הצבת יעדים והגשמת חלומות.

 

בריאה

סדנה לנשים, המתחילה בתרגול יוגה קצר ונעים, המותאם לנשים ומומלץ לתרגול בבית, התרגול מסתיים בתרגיל נשימה מרגיע ומאזן. לאחר מכן הרצאה של יסודות הבריאות הטבעית על פי הרמב"ם ולימוד מעצים וממלא השראה, תוך העמקה במילה "בריאה" באספקטים השונים.

bottom of page