top of page

שלום, איזה כיף שאתם כאן

ואם כבר אתם כאן, קצת עליי:

אני מנחה הרצאות, סדנאות, קורסים ותהליכים אישיים בתחום ההתפתחות האישית, אני מורה בכירה ליוגה, פועלת מעל עשור בארץ ובעולם, ואני מטפלת בתאי יוגה תראפי, אקסס בארס.

 

בעבר הייתי בתפקידים בכירים בעולם העסקי, הדרכתי וליוויתי ארגונים ובכירים.

כל חיי אני מלמדת, מדריכה, מלווה ומייעצת.

כל חיי אני לומדת ומעמיקה חכמות וידע עתיקים וחדשים.

הכלים שלי:

לימודי אספקטים שונים בעולם היוגה והפילוסופיה של היוגה

בודהיזם וזן בודהיזם, בודהיזם טיבטי 

לימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב

תורת הקבלה, תורת החסידות 

תאי יוגה תראפי, אקסס קונשסנס, אקסס בארס

מטודות הנחיה וטיפול מבית InLove School

שיטת עין הבדולח והבריאות הטבעית

ביורגונומי ועוד...

רשימה זו היא ידע וכלים על פיהם אני חיה ואותם אני מעבירה הלאה.

עם השנים והלימודים השונים, נוכחתי לדעת (בפליאה, אני מודה) כמה העולמות הללו משיקים, התובנות הן דומות, האמת היא אחת ומוגשת בעטיפות שונות.

 

המסקנה שלי היא אחת:

באנו לכאן ליהנות ובטח שלא באנו לכאן לסבול.

במהלך החיים אנחנו פוגשים את המכשולים העומדים בינינו לבין האושר, תמיד אפשרי לנו לעשות את העבודה ולהפטר מאותם מכשולים, הבחירה היא שלנו.

אני מוקירת תודה על הזכות לומר היום, שמאחוריי מעל עשור, של עשיה משמחת,

במדינות שונות על פני הגלובוס. אני מודה לכל תלמיד ומורה שניקרו בדרכי.

אז מה בעצם אני עושה?

מנחה הרצאות, סדנאות וקורסים בתחום ההתפתחות האישית 

ומפגשים פרטניים לתהליכים משני חיים (פרונטלי ואון ליין, חובק עולם)

מלמדת יוגה קבוצות, פרטיים, סדנאות וקורסים 

מטפלת בתאי יוגה תרפי ובאקסס בארס

קצת על הכלים שלי

יוגה - מסורת עתיקה שמקורה בהודו, המאפשרת לאדם חיבור עמוק אל עצמו, היכרות עם הגוף, היכולות ועבודה של גמישות, כוח, טווחי תנועה, יציבה, שיווי משקל, חיזוק השלד, שיפור פעילות מערכות פנימיות כמו מערכת העיכול, הדם, העצבים, האנדוקרינית ועוד. כמו כן היוגה משפרת את הנחישות, ההתמדה והאומץ. היוגה מעלה את הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות. ביוגה לומדים לנשום, להתרכז, "לנקות את הראש", להרגע ולהיות מודעים יותר לכל אלה. היוגה מתאימה לכל אדם בכל גיל ובכל מצב.

קבלה זן בודהיזם - חכמות עתיקות ממקורות שונים המביאות את אותן אמיתות, על פיהן האדם יכול לבחור בעצמו כיצד יחווה את חייו כאן. למידת האופן בו אנו משקיפים על העולם, האופן בו אנו מתייחסים אל עצמנו ואל האחרים, מאפשרת לנו לעשות שינויים משמעותיים בחיינו, במערכות היחסים עם אחרים ועם עצמנו, ולהנות מחיינו, מחברינו ומעצמנו, בדיוק כפי שהם. 

תאי-יוגה תראפי - טיפול המשלב תאי מסז' ומנחי יוגה, מגמיש, פותח טווחי תנועה, מזרים את הדם, משפר תפקוד מערכות פנימיות, מאזן לחץ דם, מקל על כאבי גב, תואר וכתפיים, מועיל לשחרור שרירים תפוסים ולמתח שרירי ונפשי. 

אקסס בארס - נגיעות נעימות ב-32 נקודות בראש. כל נקודה מייצגת אספקט של החיים עם כל הדעות, אמונות ורגשות שצברנו לגביו. עצם הנגיעה הממושכת מאפשרת להפטר מכל המיותר. 

בריאות טבעית - הכוונה לאורח חיים בריא, ללא תרופות וללא מחלות. הבריאות הטבעית מבוססת על לימוד הרמב"ם ומביאה להבנה של חוקי הטבע, ההבנה שאנו חלק מהטבע והאופן בו אנו מפרים את חוקים אלו מביא למחלות השונות.

עין הבדולח - שיטה המבוססת על טקסטים עתיקים של גדולי היהדות. משקעי העבר שהאדם "סוחב" עימו מייצרים קבעונות, פחדים, צער וכאב. ניתן לנקות את משקעים אלו, על פי עין הבדולח, לשנות את אופן ההשקפה על העולם סביבנו ועל עצמנו. הבנת התכלית ומקומנו בעולם מאפשרת חיים מאושרים ושלוים. מחלות רבות מקורן לא רק בגוף אלא בנפש והשיטה מסייעת להחלמת מחלות אלו.

InLove School - שיטות טיפול והנחיה על פי אורלי דוקטורי, ידע עשיר המשלב כלים שונים, בשפה האהובה עליי, השפה הבסיסית של כל אחד מאיתנו, היחידה שיש - אהבה.

ביורגונומי (ביו אורגונומי) - שיטת טיפול אנרגטית, המבוססת על תאוריה שפותחה בשנות ה-30 של המאה ה-20, ע"י הפסיכיאטר וילהלם רייך, שהיה תלמידו של זיגמונד פרויד. על פי שיטה זו, ישנה אנרגיה הפועלת בגופנו הנקראת "אורגון". כאשר יש מחסור או פגיעה באנרגיה זו האדם סובל מבעיות פיזיות ורגשיות. הטיפול משקם את שדות אנרגיה אלו. בארץ פיתח את השיטה רפי רוזן ז"ל כאשר הגה, בין היתר, את טכניקת העפעוף ככלי אבחון. הטיפול הביורגונומי יכול הלביא להחלמה או שיביא הקלה או סיוע בתהליכי החלמה. הביורגונומי מטפל בפחדים, מצבים רגשיים ופיזיים. הטיפול יכול להתבצע ללא נוכחות המטופל. לעיתים קרובות יש צורך בסדרת טיפולים.

bottom of page