top of page

שיתופים וחוויות מהאקסס בארס

"כל טיפול הוא אחר, בכולם המגע של שרון מרגיע ונעים, בכולם הרגשתי בנוח וגם נרדמתי. בעקבות הטיפולים אני הרבה פחות מתרגזת על הילדים, דברים הרבה פחות מטלטלים אותי, אני מגיבה ברוגע ומצליחה להפעיל שיקול דעת גם במצבי לחץ, מה שהיה מאוד אחרת בעבר. האוירה בבית הרבה יותר נעימה וזה הדבר שהכי רציתי."

עינת

"הטיפולים בבארס גרמו לי קודם כל לשקט פנימי עמוק וממושך, לריכוז גבוה, להרחבה ממשית וברורה של היכולת לדמיין שאפשר להתמודד למשל עם אתגרים שגרתיים יומיומיים ללא הנוירוטיות שהתלוותה אליהם קודם לכן, ועם אתגרים בינאישיים ורגשיים מורכבים, בצורה שלא חשבתי עליה קודם, לצאת מהקופסא. יש לבארס אפקט מפתיע ומיוחד מתמשך של הרגעה, על כל התודעה, ובכלל על ההוויה. הכל נעשה שקט, ממוקד, מערסל, מקורקע ומשכר בו בזמן. זה חזק מאוד וזה מאוד הפתיע אותי בהתחלה, שזה יכול לחולל שינוי גדול בתיפקוד היומיומי. זה משהו שקודם לכן השגתי רק על ידי שימוש בסמים משני תודעה שהרגיעו ופתחו את הדמיון לאפשרויות אחרות שכאילו לא היו שם קודם."

ניסים

"אחרי טיפול הבארס הראשון שמתי לב לשינוי מאוד משמעותי: בעבר הייתי מרגישה מאוד לא בנוח כשהייתי מגיעה למקום עם אנשים שאני לא מכירה, חוששת מה הם חושבים עליי ואיך אני נראית להם וזה היה יוצר מצב שאני מתכווצת, לא משתתפת בשיחות ולא מתחברת. כבר למחרת הבארס הגעתי למקום בו אני מתנדבת, כל פעם יש שם מתנדבים אחרים, ושמתי לב שאני מרגישה בנוח יחסית, לא מתכווצת, לא חושבת על מה הם חושבים, והיה לי הכי נעים שהיה לי שם אי פעם!"

גיסה

"הבת שלי בת 10 סבלה מחרדות שונות. לשמחתנו הכרנו את שרון, שהצליחה בגישה נעימה ובהומור לגרום לה להסכים לנסות את הבארס. בפעם הראשונה ביקשה שאבא יהיה איתה ומהטיפול השניה נכנסה לבד בשמחה. היא סיפרה שזה מאוד נעים ושהן מדברות וצוחקות גם. שמנו לה שיש פחות חרדות, יותר יכולת להישאר לבד, פחות שאלות טורדניות שחוזרות על עצמן. אחרי 6 טיפולים ביתי ישנה אצל חברה. היינו מורגלים לשיחת טלפון בלילה לבוא לקחת אותה, השיחה לא הגיעה. כשטסנו לחו"ל רק שנינו, היא נשארה אצל סבא וסבתא, בעבר זה היה מלווה בהמון שיחות ובכי. לאחרונה טסנו לסופ"ש וזה עבר ברוגע באופן שלא האמנו. תודה שרון על הגישה המיוחדת שלך, את נהדרת עם ילדים ואנחנו מחכים שתבואי לבקר"

אלה

"עשיתי טיפול בארס אצל שרון בפארוס. לא חשבתי שזה עשה משהו. אחרי כמה ימים סיפרתי לה שבעלי אמר שנהייתי הרבה יותר קלה, פחות מתעקשת, פחות מתווכחת. הוא ביקש שאני אעשה מנוי :) בפעם הבאה שנהיה בפארוס אני מזמינה עוד טיפול!"

מישל (צרפת)

"הגעתי אל שרון לטיפול בארס כשהייתי בפארוס וניסיתי להתרכז בכתיבת הספר שלי ולא הצלחתי. ישנתי כל הטיפול הראשון ובשלושת הימים הבאים כתבתי יותר משכתבתי כל השבועות שלפני. גם בטיפול השני ישנתי ואחריו קצב הכתיבה המשיך להיות משוגע. חזרתי הביתה עם ספר כמעט גמור, שמחה, רגועה ומסופקת."

הלן (אנגליה)

"כל כמה זמן אני מגיע אל שרון לשיחה, תאי יוגה תראפי ולבארס. זה כמו ריסטארט לגוף, למיינד ולנפש, שמרגיע ומוריד עומס ולחץ. עם הזמן אני יכול להגיד שהבארס שינה אצלי דפוסי חשיבה. בתור בעלים של עסק יש עליי המון החלטות ואחריות. היום אני יודע שהייתי מתנהל עם הרבה פחד להיכשל. בשנה האחרונה עשיתי צעדים שקודם פחדתי מהם, העסק התפתח, אני עובד הרבה פחות קשה, יותר זמן בבית, יותר משחרר למנהלים שלי לעבוד, העסק מצליח ואני כבר עם תכניות קדימה לעוד הרבה טיפולים והרבה שינויים. ממליץ מכל הלב."

אלעד

"לפני שנתיים איבדתי את אימי ושקעתי בדכאון, טופלתי בכדורים ופסיכותרפיה. מאוד רציתי להפסיק עם הכדורים ולחזור לעצמי. הגעתי אל שרון בהמלצה של חברה, חשבתי שנפגש לשיחות. כבר בשיחת הטלפון שרון הציעה שלא נדבר ונעשה בארס. פעמיים בשבוע נפגשנו לבארס והצטרפתי לשיעורי היוגה שלה כשיכולתי. אחרי 3 חודשים אני ללא כדורים, מרגישה שחזרתי להיות אני, עם מוטיבציה לעבוד ורצון להנות מהחיים שלי ומתרגלת יוגה בקביעות ליד הבית שלי בתל אביב. הבנתי מהשיחה עם שרון שכאב האובדן לא יילך, במילים שלה: זה ענן שמטייל איתנו, לפעמים הוא יהיה כבד ולפעמים לבן וקטן. וזה בסדר. ובאמת ככה זה."

גאיה

"יש לי הרבה מה לספר על הבארס ובכלל על הליווי של שרון מרגע שקיבלתי את הבשורה על גידול סרטני ועד היום. שרון היתה זמינה להקשיב, לחזק אותי בכל שעה ושלב, והבארס שעשתה לי עזר לי לנקות את הדאגות והשאלות, להשאר חזקה ואופטימית, להתמקד בהחלמה שלי ובמה שעושה לי טוב. באותה תקופה הבנתי שאני לא רוצה לחזור לעבודה שלי. היום אני אחרי הסרטן, התקדמתי לקריירה חדשה לגמרי, הכל בלי פחד וטוב לי. אני ממליצה בחום על השיחות והבארס עם שרון לכל אחד בכל מצב פיזי ונפשי."

אוריה

bottom of page